کانون فرهنگی هنری فاطمه زهرا(س) باغ خلیفه

به وبلاگ کانون فرهنگی هنری فاطمه زهرا(س) باغ خلیفه خوش آمدید .

کانون فرهنگی هنری فاطمه زهرا(س) باغ خلیفه

به وبلاگ کانون فرهنگی هنری فاطمه زهرا(س) باغ خلیفه خوش آمدید .

کانون فرهنگی هنری فاطمه زهرا(س) باغ خلیفه
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی

۱۲ مطلب در شهریور ۱۳۹۴ ثبت شده است

اردو خان زنیان _شیراز  به مناسبت دهه کرامت و اوقات فراغت تابستانه


نهی امام صادق علیه السلام از ترور

پایه های اسلام ناب در رحمت ، مهربانی ، پرهیز از سنگدلی ، بخشایش وگذشت است واین دین الهی ،هرگز قتل پنهانی وبدون محاکمه وحکم قضایی را تأیید نمی کند.در واقع با کشتن انسانها به غیر از حق سر ناسازگاری دارد وبا آن مخالف است. ابوصباح کنعانی به امام جعفر صادق علیه السلام گفت:یکی از همسایه هایم که از قبیله همدان است،به علی علیه السلام دشنام می دهد، آیا اجازه می دهی اورا بکشم؟ امام فرمود:اسلام ترور را منع کرده است.او را رها کن زیرا به زودی فرد دیگری این کار را انجام می دهد. ابوصباح میگوید:به سوی کوفه رفته و در مسجد مشغول نماز صبح شدم. در این حال،گوینده ای از به قتل رساندن همسایه ام سخن میگفت که مانند مرده ای که باد کرده در رخت خوابش پیدا شده است. سپس گروهی آمدند و او را به خاک سپردند.
سلام بر تو اى امام هشتم، اى فرزند پیامبر و على، اى پاره تن فاطمه اى جگر گوشه حضرت موسى بن جعفر،واى امامى که هر لحظه دل هاى ما به شوق دیدار حرم مطهّرت مى تپد، سلام بر تو اى على بن موسى الرضا، و سلام بر پدارن بزرگوارت وفرزندان پاک و معصومت.فرارسیدن یازدهم ذى القعده سالروز ولادت هشتمین امام معصوم، خورشید فروزان خراسان، مایه برکت و افتخار کشور ایران، محبوب دلهاى شیعیان، حضرت ابى الحسن على بن موسى الرضا علیه السلام را به همه مسلمانان جهان بالأخصّ شیعیان تبریک مى گوییم.